Ostrava - 4. 6. 2010

Otevírání nové pobočky

V sobotu 4.6. 2010 se v Ostravě-Muglinově otevírala nová pobočka společnosti Phoenix-Zeppelin. Firma se rozhodla otevření oslavit ve velkém stylu a tak bylo mnoho k vidění i slyšení. Brány nové pobočky se otevřely úderem dvanácté hodiny slavnostními proslovy představitelů společnosti a nezbytným přípitkem.

My jsme provozovali naši železnici na parkovišti, kde byl zřízen dětský koutek s klauny a děti mohly kreslit soutěžní obrázky se stroji Caterpilar. Společnost nám dělal také velký pásový traktor. Program byl opravdu nabitý, své dech beroucí kousky předváděli jezdci FreeStyle Motocrossu, zazpívala a s dětmi si zatancovala Helena Zeťová, společnost Phoenix-Zeppelin předvedla na demo ploše stroje, které nabízí k prodeji a pronájmu, podpisy rozdávala naše nejlepší rychlobruslařka Martina Sáblíková s trenérem a po druhé části FreeStyle Motocrossu akci zakončil Děda Mládek Ilegal Band.

Celou akci provázelo krásné slunečné počasí a tak bylo možné si otevření ostravské pobočky Phoenix-Zeppelinu užít do sytosti.

text: J. Sýkora, foto: T. Vybranec, J. Sýkora


Aktuálně

Viz spodní část titulní stránky.


Foto

© 2008 - 2019 Sičova drobná železnice, z.s.