Naši členové

Jiří Sič

Jiří Sič
  Téměř každý malý kluk sní o vlastních vláčcích. A spousta těchto přání je jeho rodiči plněna, ovšem málo který malý kluk u těchto vláčků zůstane. Pan Jiří Sič je jedním z těchto malých kluků kteří si za svým snem šli a vyvedli jej do skutečně mistrovské podoby. Původní záměr měl dát vzniknout lokomotivě řady 477.0 v měítku 1:10, vlivem několika pozdějších změn a událostí se z měítka 1:10 vyklubalo měřítko méně typické, a to 1:8, a z lokomotivy 477.0 lokomotivka 310.017.

Jedna lokomotiva však, ač nikdy zcela nedokončena jako každý model, přestala záhy postačovat a začala se pod rukama tohoto umělce rodit další krasavice - tentokrát vznešená 275.0 známá z filmu železný dědek. Tímto pan Sič neskončil, pod jeho taktovkou vznikají další a další železniční modelová vozidla která můžete vídat na různorodých akcích, ať už železničních či jiných.

Kontakt:

e-mail: jirisic@seznam.cz
tel.: +420 732 480 186

Ondřej Jančara - předseda

Ondřej Jančara
  Vystudoval Střední školu technickou a dopravní v Ostravě-Vítkovicích. Momentálně je zaměstnán jako strojvedoucí u společnosti České dráhy, a.s.

e-mail: ondra.jancara@seznam.cz

Ing. Jakub Sýkora - místopředseda

Bc. Jakub Sýkora
  Vystudoval Střední odbornou školu dopravní v Ostravě-Vítkovicích a Vysokou školu báňskou - Technickou univerzitu v Ostravě. Pracoval jako projektant zkoušek u společnosti Škoda Vagonka, a.s., momentálně je zaměstnán jako strojvedoucí u společnosti České dráhy, a.s.

e-mail: jakub.sykora@gmail.com
tel.: +420 608 607 481

Stanislav Kučera - pokladník a správce stránek

Stanislav Kučera
  Vystudoval Střední odbornou školu dopravní v Ostravě-Vítkovicích. Momentálně je zaměstnán jako strojvedoucí u společnosti Advanced World Transport, a.s. (dříve OKD, Doprava a.s.).

e-mail: kucera.standa@gmail.com
tel: +420 775 329 236
ICQ: 150-289-573

Ondřej Adamczyk

Ondřej Adamczyk
  Vystudoval Střední průmyslovou školu v Karviné. Momentálně je zaměstnán jako strojvedoucí u společnosti České dráhy, a.s.

adamczykondrej@seznam.cz

Jaroslav Brunclík

Jaroslav Brunclík
  Vystudoval Střední odbornou školu dopravní v Ostravě-Vítkovicích. Momentálně je zaměstnán jako strojvedoucí u společnosti Advanced World Transport, a.s. (dříve OKD, Doprava a.s.).

tel.: +420 732 477 146

Pavel Sovička

Pavel Sovička
  Vystudova Střední odbornou školu dopravní v Ostravě-Vítkovicích, Momentálně studuje na Žilinské univerzitě v Žilině (VŠDS).

Radim Škopec

Radim Škopec
  Vystudoval střední průmyslovou školu elektrotechniky a informatiky, obor elektronické počítačové systémy. Momentálně je zaměstnán jako strojvedoucí u společnosti České dráhy, a.s.

e-mail: radim.skopec@centrum.cz
tel.: +420 737 685 995

Ženy SDŽ

Daniela Holbíková

David Holbík
  Vystudovala Střední obchodní školu v Ostravě-Přívoze. Momentálně je zaměstnána jako řidička v DPO.

e-mail: Danielinkaa@seznam.cz

Magdalena Brunclíková

Magdalena Ručilová
 

Aktuálně

ATAS elektromotry Náchod a.s.
Firma ATAS ELEKTROMOTRY nám poskytla sponzorský dar ve formě elektromotoru pro lokomotivu T211.


Foto

© 2008 - 2019 Sičova drobná železnice, z.s.